logotyp

Izolace

Teplené a chladové izolace od firmy Geco

Teplené a chladové izolace od firmy Geco

Firma Geco Klempizo má dlouholeté zkušenosti s navrhováním chladových i tepelných izolací v energetickém průmyslu i dalších průmyslových odvětvích. Naše služby jsou komplexní, tepelné a chladové izolace Vám nejen navrhneme, ale postaráme se o kompletní provedení zakázky na tepelných a chladových izolacích, samozřejmostí je dokončení tepelných a chladových izolací ve sjednaném termínu. Zatímco malé rodinné domky si většinou vystačí jen s ústředním topením, pro velké průmyslové objekty jsou navrženy desítky či stovky metrů potrubí, vzduchotechniky, tepelných a chladových rozvodů, které jsou třeba pro jejich správnou funkci řádně odizolovat od okolního prostředí. Tepelné a chladové izolace zajišťují optimální klima, aby v okolí rozvodů byla vždy požadovaná teplota, bez okolností na roční dobu a aktuální klimatické podmínky. Tepelné a chladové izolace mají velký význam, zejména tam, kde dochází k časté prudké změně teplot. Některá místa, při nedodržení techniky chladových a tepelných izolací mohou být velmi nebezpečná, v krajních podmínkách mohou ohrozit zdraví i životy lidí. Firma Geco Klempizo zajišťuje izolace pro velké firmy a průmyslové objekty.

Naše firma provádí tepelné a chladové izolace reaktorů, výměníků a filtrů, rozvodů potrubí i potrubních mostů, v případě, že je třeba přemostit nějakou překážku. Provádíme izolace pecí v hutích a pekárnách, tepelné izolace sušáků, izolujeme turbíny, vodovodní a kanalizační rozvody, rozvody klimatizací a vzduchotechniky, kolektory i ústřední topení. Využijte odborných zkušeností našich pracovníků a svěřte nám bez obav tepelné a chladové izolace Vašich objektů. Zde si můžete objednat naše služby .

Navrhování a realizace tepelných a chladových izolací v energetice a ostatních průmyslových odvětvích, komplexní údržba, opravy a rekonstrukce tepelných izolací,

Tepelné a chladové izolace

  • izolace speciálních zařízení jako jsou reaktory, filtry, zásobníky, výměníky a další aparáty
  • izolace kotlů včetně příslušentsví
  • izolace nadzemních potrubních rozvodů, potrubních mostů apod.
  • izolace podzemních rozvodů, topných kanálů a kolektorů apod.
  • izolace vzduchotechnických zařízení, rozvodů a kanálů
  • izolace rozvodů ústředního topení
  • izolace turbín a jejich příslušenství

GECO KLEMPIZO s.r.o.
Pod Lipami 339/52 130 00 Praha 3 mob. +420 606 616 104 tel. +420 283 290 >>


HOME  GECO KLEMPIZO s.r.o. - Izolační a klempířské práce
LOGIN

Created by © 2012 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign