logotyp
Login

Parovody a teplovody

Parovody a teplovody od firmy Geco, tepelná izolace potrubí

Parovody a teplovody od firmy Geco, tepelná izolace potrubíParovody a teplovody slouží k transportu tepla na místo, kde je toto teplo lépe zužitkováno. Nejčastěji je parovody a teplovody rozváděno odpadní teplo, které vzniká jako vedlejší produkt při ochlazování průmyslových zařízení. Mnoho odpadního tepla produkují například jaderné elektrárny při ochlazování reaktorů. Aby se v průběhu cesty skrz parovody a teplovody teplo neztrácelo a neunikalo pryč, je třeba důkladné izolace parovodů a teplovodů.

Izolace tepelných rozvodů provádíme na celém území České Republiky i v zahraničí, s využitím našich služeb budete mít jistotu, že předejdete zbytečným tepelným ztrátám a teplo dorazí parovody a teplovody na určené místo. Izolace tepelných rozvodů provádíme s využitím moderních technologií a postupů, dbáme na kvalitu služeb zákazníkům, nabízíme profesionální přístup a řešení na míru našim klientům.
Izolace potrubí, parovodů a teplovodů přepravující teplou vodu a vodní páry provádíme včetně klempířských prací. Klient si může zajistit vlastní materiál, nebo se spolehnout na naši firmu, jejíž zástupci po domluvě zajistí veškerý potřebný materiál k realizaci zakázky. Naše firma vlastní dílnu s profesionálním nářadím, které je hojně využíváno při realizacích zakázek izolací parovodů a teplovodů. Vlastníme i několik nákladních vozů, a protože se nemusíme spoléhat na externí přepravní služby, materiál je vždy na místě včas a zakázka je řešena neodkladně, bez zbytečných prodlev. Za léta působnosti máme již mnoho spokojených zákazníků, o čemž se můžete přesvědčit v našich referencích. Přidejte se i Vy k našim spokojeným klientům a objednejte si izolace parovodů a teplovodů, včetně našich klempířských služeb.

GECO KLEMPIZO s.r.o.
Pod Lipami 339/52 130 00 Praha 3 mob. +420 606 616 104 tel. +420 283 290 >>


HOME  GECO KLEMPIZO s.r.o. - Izolační a klempířské práce
LOGIN

Created by © 2012 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign